Страницы

Monday, February 27, 2017

EUROPEAN VOLUNTARY SERVICE IN CROATIA FOR 12 MONTHS - CALL FOR VOLUNTEER!

Noored Ühiskonna Heaks (NYH) is promoting a call for volunteer for 1 European Voluntary Service placement called "Rural EVS MOVEment" for 12 months, which will take place from 25th May 2017 to 25th May 2018 in Ozalj, Croatia.

About the organization:

Local Action Group (LAG) Vallis Colapis was founded in 2009 as an effort of rural towns and municipalities in the north of Karlovac County to implement EU LEADER program procedures for rural development. LAG operates in the area of 13 rural towns and municipalities and rural settlements that are part of the cities Karlovac and Velika Gorica.  LAG was founded as a non-profit organization whose founders are municipalities, local public institutions, representatives of the local business sector and non-profit organizations from this rural area.

LAG Vallis Colapis covers an area of 1025 km2 and has over 45.000 inhabitants and works on strengthening local capacities in order to empower local community to be self-sufficient in different fields relevant for this area - entrepreneurship, industry, tourism, agriculture, youth.. Through various cooperation’s with local and European stakeholders we have developed numerous project and programs that have greatly influenced local communities.

Description of the project:  

The volunteer will spend 5 days per week, up to 35h per week, 7h per day involved in activities of LAG Vallis Colapis: project managment, promotion, volunteering activities, organization, communication with local stakeholders, organizing activities, events, local presentation, mobilizing local youth, informing local youth, developing new projects ideas within Erasmus+ and other donators, as in the activities LAG supports in the local community as schools, local NGOs within which will develop specific tasks for the EVS volunteer(s) taking into account their special interest.

That means the volunteer will participate in all activities (workshops, presentation, promotion, photography, working with youth, working with people of different profiles, problem solving, brainstorming, different activities based on the character of the project and programs currently held by organization).
Holidays/weekends: volunteers have, in general, weekends off and the holidays as scheduled.

The main activities for the volunteer are:
-        projects in field of education, culture, sport, arts  for young people,
-        focused in the field of voluntary service in the local community, coordinating European volunteers in order to increase the active participation, European citizenship among youngsters;
-        non-formal educational project for youth with fewer opportunities
-        developing and implementing activities including peer-to-peer education
-        ideas exchange for new projects and presentations

Accommodation:  The volunteers will be provided with completely furnished apartment in the town with a good location and close proximity to the office.

Food and Pocket Money: Volunteers will have monthly food and pocket money

The Erasmus + Programme will reimburse 100% of the travel costs for the participants (up to 275 euros). We will provide full health insurance for the volunteer during the voluntary period.

All the interested people should fill send the CV and Motivation Letter in English to marco@nyh.ee as soon as possible!

Application deadline17th March 2017

PS. Like our Facebook page and share our posts in order to have more chances to join our activities!!! Facebook: https://www.facebook.com/NooredUhiskonnaHeaks?fref=ts

10 comments:

 1. Laenupakkumine

  Kas teil on vaja kiiret laenu vaja laenu kodu, äri, osta auto, osta mootorratas, luua oma äri. Anname isiklikud laenud alates 2000. € kuni 800000 €, kupongiga määr 3%. Kui teil on vaja võtta ühendust minuga minu e-posti aadressi.

  E-post: ghauthierlegrand@gmail.com

  ReplyDelete
 2. Tere

       Kas teil on rahalist abi vaja? Kas teil on vaja laenu uue maja ostmiseks või investeeringuks, kas teil on vaja kiiret rahalist abi väikese 3% intressimääraga? tasuma oma tasumata arved? Kas nii paljud pangad on teie poolt tagasi lükanud?

    Kas peate oma äritegevuse laiendamiseks rahastama? isiklikud rahalised vahendid isiklikel põhjustel? oleme pühendunud kõikide oma rahaliste probleemide lahendamisele.

  võtke meiega ühendust kohe. E-post: easyloanfirm2020@gmail.com

  Oota oma postitust.
  Teie,
  Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% rahalist abi?

  ReplyDelete
 3. Tere

       Kas teil on rahalist abi vaja? Kas teil on vaja laenu uue maja ostmiseks või investeeringuks, kas teil on vaja kiiret rahalist abi väikese 3% intressimääraga? tasuma oma tasumata arved? Kas nii paljud pangad on teie poolt tagasi lükanud?

    Kas peate oma äritegevuse laiendamiseks rahastama? isiklikud rahalised vahendid isiklikel põhjustel? oleme pühendunud kõikide oma rahaliste probleemide lahendamisele.

  võtke meiega ühendust kohe. E-post: easyloanfirm2020@gmail.com

  Oota oma postitust.
  Teie,
  Derek Douglas
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% rahalist abi?

  ReplyDelete
 4. Kas otsite eralaenuandjat? Kas vajate laenu kiirelt? Kas teil on halb krediit? Ma võin aidata teil tagada intressimääraga laenu nii madal kui 2%. 100% rahastamine minimaalse dokumentatsiooniga. Meie laenufirma on valmis pakkuma igasuguseid teie valitud laene, kui saate tagasi maksta. Me ei nõua tagatise vormi. Meie laenude intressimäär on paindlik, kuna anname laenukapitali intressimääraga 2%. Oleme usaldusväärne laenufirma ja me kinnitan teile, et kui järgite samm-sammulist menetlust, siis saate oma laenu kinnitatud ja üle antud teile. Palun pöörduge tagasi minu kaudu mail: {lucysmithloanfirm@gmail.com}, kui olete huvitatud laenu saamisest, et saaksin teile rohkem teavet meie laenutingimuste kohta

  LUCY SMITH LOAN FIRM
  (lucysmithloanfirm@gmail.com)

  ReplyDelete
 5. mul on vaja isiklikku laenu, et alustada oma äri või laiendada oma äri? Kas teie ettevõte, ettevõte või tööstus vajab rahalist toetust? Anname laene huvitatud isikutele, kes otsivad heauskselt ja jumalakartlikult võlakirju. See finantseerimisasutus laene klientidele, kes on huvitatud @ 2% määraga. See on disainiprogramm, mis sobib teie eelarvega, ilma ettemakseta, kui teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu saamiseks, võtke meiega ühendust aadressil: kplenders@outlook.com

  ReplyDelete
 6. Minu nimi on.Mrs Cynthia Corvin. Ma elan Ukrainas, ma olen täna õnnelik naine? Ma pean seda aega kasutama, et kõigile inimestele öelda, kuidas ma sain oma laenu sellest ausalt ja Jumal, kes kardab laenuandjat, kes aitab mind 140 000 dollariga laenuga, võtke temaga ühendust. kui teil on ka vaja laenu ilma probleemideta, siis tema nimi on piiskop Elijah email {bishopelijahloanfirm002@hotmail.com}, ütle talle, et see on proua Cynthia Corvin, kes suunab teid tema poole. E-post: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) WhatsApp: +2349035555247

  ReplyDelete
 7. Kas vajate kiiret laenu? Pakume laene huvitatud inimestele, kes otsivad laene heauskselt. Kas teil on tõsine vajadus kiireloomulise laenu järele? Siis olete õiges kohas. Pakume ärilaenu, isiklikku laenu summas vähemalt 2000 eurot maksimaalse 40 000 000 euro suuruse summa ulatuses, pöörduge teie nõudmise rahuldamiseks 2% -lise laenu taotlusega ja lahendate oma finantsprobleeme. Taotlege nüüd e-posti teel: Jamesmorloanfirm@gmail.com

  ReplyDelete
 8. Tere

  Kas vajate laenu? Pakume laene 2% intressimääraga, võtke meiega ühendust lisateabe saamiseks (adribay0008@gmail.com)

  ReplyDelete
 9. Tere ja Tere tulemast Sunshine Financial Group Inc.

  Kas olete äriomanik või naine? Kas teil on vaja kiiret laenu? Kas vajate laenu oma ettevõtte või projekti käivitamiseks või maja või auto ostmiseks? ja te leiate, et kohalikelt pankadelt ja muudelt finantsinstitutsioonidelt on nii laenatud laenu saada? muretsege mitte enam, sest oleme seaduslik ja mainekas laenufirma. Meie teenused on kiire ja usaldusväärne, laenud kinnitatakse 24 tunni jooksul pärast edukat rakendamist. Pakume laene minimaalsest vahemikust 1000 kuni maksimaalselt 50 miljonit dollarit, anname laenu tagasihoidliku intressimääraga 3% ja laenu kestusega 1 kuni 30 aastat laenu tagastamiseks (turvaline ja tagamata). Meie eesmärgiks on pakkuda suurepäraseid professionaalseid finantsteenuseid.

  Pakume kõikvõimalikke laenulepinguid;

  Isiklik laen.
  Kommertslaen (e.t.c).

  Vahendajad / konsultandid / maaklerid on teretulnud, et viia oma kliendid ja need on 100% kaitstud. Usume täielikku usaldust, et teeme koostööd kõikide osapoolte hüvedega. Ärge jätke oma rahalisi probleeme ennast, et te ei saaks võlgade meistriks ega finantsseisundiks, mistõttu peate kiiresti oma finantsprobleemide lahendamiseks võtma meiega ühendust. See on meile suur rõõm, kui olete rahaliselt stabiilne

  Kui teil on vaja kiiret laenu 24 tunni jooksul, siis kirjutage meile palun lisateabe saamiseks alltoodud e-posti aadressil.

  E-post: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) või;

  kui teil pole e-posti aadressi, saate meile teksti saata või meile kirja panna WhatsAafi kaudu selle numbriga: (+447903159998).

  Ootame teiega peatselt niipea, kui loete seda reklaami
  Aitäh

  ReplyDelete
 10. I am so greatful to Liberty Private Loans for helping me with a loan of 700,000.00 USD through the help of the loan consultant Robert Micheal Green, i am eternally grateful to you. my life has turned around, my finances settled i now own a business which i use in taking care of my family. I am so so grateful to you Mr Robert and God Bless you. You can contact them for your financial help via email: libertyprivatefunding@gmail.com for your financial help. God bless Mr Robert.

  Yours Sincerely

  ReplyDelete